Kontakta oss

Vi är här för dig. Du är alltid välkommen att kontakta oss för mer information. Fyll i kontaktformuläret här intill eller kontakta någon av oss direkt.

Besökare och leveranser

Swt Paper AB
Östra Hamnvägen 21
432 44 Varberg
Sverige

Email

Försäljning - sales@swtpaper.se
Kvalitet - quality@swtpaper.se
Fakturor - invoice@swtpaper.se
Order - order@swtpaper.se
Info - info@swtpaper.se

Telefon

Växel
+46 340 159 05

För direktnummer, vänligen
se kontaktuppgifterna nedan

FÖRSÄLJNING

Kim Webrell

Försäljningschef

+46 340 690 697
kim.webrell@swtpaper.se

FÖRSÄLJNING

Jill Andersson

-

+46 340 690 671
jill.andersson@swtpaper.se

ORDER/LOGISTIK

Lisa Sivertsson

-

+46 340 690 696
lisa.sivertsson@swtpaper.se

ORDER/LOGISTIK

Johanna Sagström

-

+46 340 690 695
johanna.sagstrom@swtpaper.se

ADMINISTRATION OCH HR

Angelica Tagesson

CFO

Växel
angelica.tagesson@swtpaper.se

ADMINISTRATION OCH HR

Annika Lindeberg

HR

Växel
annika.lindeberg@swtpaper.se

KVALITET

Simon Videvi

-

+46 340 646 573
simon.videvi@swtpaper.se

INKÖP

Daniel Wallberg

-

+46 340 646 576
daniel.wallberg@swtpaper.se

PRODUKTION

Robert Svensson

-

Växel
robert.svensson@swtpaper.se

IT

Henrik Söderbaum

-

Växel
henrik.soderbaum@swtpaper.se

LEDNING

Pär Lindgren

CEO

Växel
par.lindgren@swtpaper.se

LEDNING

Niclas Larsson

Affärsutveckling/ägare

Växel
niclas.larsson@swtpaper.se

LEDNING

Mathias Frenzel

Affärsutveckling/ägare

Växel
mathias.frenzel@swtpaper.se