Kontakta oss

Vi är här för dig. Du är alltid välkommen att kontakta oss för mer information. Fyll i kontaktformuläret här intill eller kontakta någon av oss direkt.

Besökare och leveranser

Swt Paper AB
Östra Hamnvägen 21
432 44 Varberg
Sweden

Epost

Försäljning – sales@swtpaper.se
Kvalitet – quality@swtpaper.se
Fakturor – invoice@swtpaper.se
Order – order@swtpaper.se
Info – info@swtpaper.se
HR – hr@swtpaper.se

FÖRSÄLJNING
Jill Andersson
+46 340 690 671
jill.andersson@swtpaper.se
ORDER/LOGISTIK
Lisa Sivertsson
+46 340 690 696
lisa.sivertsson@swtpaper.se
ORDER/LOGISTIK
Emmy Svensson
+46 340 690 695
emmy.svensson@swtpaper.se
TEKNISK SÄLJSUPPORT
Daniel Wallberg
+46 340 646 576
daniel.wallberg@swtpaper.se
ADMINISTRATION OCH HR
Angelica Tagesson
Ekonomichef
angelica.tagesson@swtpaper.se
ADMINISTRATION OCH HR
Maria Kjörling
HR
maria.kjorling@swtpaper.se
KVALITET
Simon Videvi
+46 340 646 573
simon.videvi@swtpaper.se
PRODUKTION
Anders Lydén
Produktionschef
anders.lyden@swtpaper.se
IT
Henrik Söderbaum
IT-Chef
henrik.soderbaum@swtpaper.se
LEDNING
Emil Bergmann
VD
+46 340 690 697
emil.bergmann@swtpaper.se
LEDNING
Niclas Larsson
Affärsutveckling/ägare
niclas.larsson@swtpaper.se
LEDNING
Mathias Larsson
Affärsutveckling/ägare
mathias.larsson@swtpaper.se